Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Lalki Barbie na prezent świąteczny dla dziecka – zbiór propozycji

15-12-2021

Ciekawe pomysły na prezent z kolekcji Barbie

Największe wrażenie na dzieciach często robią lalki nietypowe, które jakiś szczegół odróżnia od wszystkich innych podobnych modeli. Co to oznacza w przypadku Barbie? Wśród tych kultowych lalek także nie brakuje wyboru ciekawych lalek.

  • Barbie Color Reveal to linia lalek niespodzianek, które podbijają serca kilkulatek. Lalka z tej serii zapakowana jest do kolorowej tuby, przez którą nie widać, jaka to postać. Nie można się tego dowiedzieć także po rozpakowaniu lalki, która w całości pokryta jest metaliczną farbą. Dopiero po zmyciu warstwy farby z pomocą wody, dziecko może w pełni zobaczyć swoją lalkę i przygotować ją do zabawy przez ubranie i ozdobienie.
  • Lalkę Barbie znajdzie się w praktycznie każdej dziewczęcej sypialni. Zupełnie inaczej jest z Kenem, czyli męskim odpowiednikiem Barbie, który nie jest tak popularny. Tymczasem wybór Kena może wzbogacić zabawę dziecka – będzie to świetny towarzysz dla Barbie.
  • Dzieci warto jak najwcześniej zaznajamiać z różnorodnością ludzi żyjących na świecie, w tym także z niepełnosprawnościami. Po popularności lalek o różnych kolorach skóry przychodzi czas na Barbie (a także Kena) jeżdżącą na wózku. To nietypowa lalka, która sprawi, że maluch nie będzie zdziwiony, kiedy pewnego dnia spotka osobę niepełnosprawną.

Uwielbiane przez dzieci pojazdy dla Barbie

Wśród uwielbianych przez dzieci akcesoriów dla lalek Barbie dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju pojazdy. To nie prawda, że dziewczynki nie lubią bawić się autkami, choć w większości przypadków robią to znacznie chętniej, jeśli w samochodziku siedzi jedna z lalek wybierających się w podróż. Tego rodzaju zabawki mogą także sprawić, że do zabawy zostanie zaangażowane rodzeństwo.

  • Luksusowy kabriolet dla Barbie to duże autko, które pomieści dwie lalki. Kabriolet wyróżnia się swoją różową karoserią i, co rzadkie w zabawkach, pasami bezpieczeństwa, które powinny zapiąć lalki po zajęciu swoich miejsc.
  • Plażowy Jeep Barbie również posiada dwa miejsca siedzące przeznaczone dla lalek. W tym samochodzie, podobnie jak w kabriolecie, także powinny one mieć zapięte pasy bezpieczeństwa. Jeep ma fioletową karoserię i działa na popych.
  • Kamper Barbie to duży zestaw akcesoriów z rozkładanym samochodem wakacyjnym. W środku pojazdu znaleźć można kuchnię, łazienkę, basen, rozkładane łózka i inne akcesoria niezbędne dla lalek wyjeżdżających na wakacje.
  • Przyczepa kempingowa to mniejszy odpowiednik kampera, w którym zmieści się lalka Barbie Chelsea dołączona do zestawu. Do małej przyczepy dołączony jest także samochód osobowy, do którego powinna wsiąść lalka na czas podróży.
  • Foodtruck to aktualnie jeden z najbardziej upragnionych przez kilkulatki pojazdów Barbie. To duża, rozkładana furgonetka z całą masą drobnych akcesoriów niezbędnych do przygotowywania posiłków.

Lalki Barbie z modnymi strojami

W wielu kolekcjach lalek Barbie dużą uwagę przykłada się do ich stroju i stylu. Nie bez powodu jednymi z najczęściej wybieranych przez dzieci akcesoriów są ubranka dla lalek. Dzieci uwielbiają je przebierać, stylizować, ozdabiać i przygotowywać na różne okazje. Jaki prezent z kolekcji Barbie można wręczyć dziecku, które organizuje prawdziwą rewię mody we własnej sypialni?

  • Barbie Fashionistas to kolekcja lalek o różnych kolorach skóry i stylach odzieży. Style te są bardzo różnorodne – nie brakuje lalek ubranych swobodnie, w eleganckich sukienkach, strojach biznesowych, a nawet luźnych ubraniach w stylu boho. Co ciekawe, wszystkie stroje z kolekcji Barbie Fashionistas zostały zaprojektowane na podstawie prawdziwych trendów ze świata mody.
  • Barbie Extra to lalki w odważnym stylu i ciekawych stylizacjach. Wśród nich nie sposób znaleźć modelu w skromnych czy codziennych ubraniach. Wszystkie lalki z linii Barbie Extra prezentują na sobie wyjątkowy styl pełen kolorowych futer, frędzli, a nawet nietypowych fryzur. W zestawie do lalki dołączona jest niewielkich rozmiarów figurka zwierzątka.
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki